adwokat Stargard Kancelaria Adwokacka

art

Dodany: 2018-08-03 Kategoria: Usługi lokalne

Adwokat Stargard Kancelaria Adwokacka

Kancelaria prawna to miejsce tworzenia zawodu przez prawnika i zespół jednostek tam pracowników. Oprócz doradztwa w zakresie norm i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują klientów przed sądami i organami administracji, po transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie w tym miejscu, gdzie niezbędna jest wsparcie prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji komandytowej są wyłącznie adwokaci lub radcowie prawni, oraz prawnicy zagraniczni wykonujący trwałą praktykę na podstawie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem funkcjonowania takich spółek musi okazać się świadczenie pomocy prawnej.

Pomimo że nie istnieją przepisy uniemożliwiające zakładanie kancelarii prawnych poprzez osoby niebędące adwokatami oraz radcami prawnymi, które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie konsultingu prawnego, nie jawi się być to praktyka dozwolona. Zdaniem Sądu Najwyższego, użyty po nazwie przedsiębiorstwa zwrot kancelaria prawna może wprowadzać klientów w błąd za pośrednictwem sugestię, że świadczą przy niej wsparcie prawną jednostki będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Istniejący w Polsce rozdział na adwokatów i radców prawnych komplikuje prowadzenie połączonych kancelarii ze względu na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Aktualnie prowadzone będą prace mające umożliwić adwokatom i radcom prawnym zakładanie wspólnych biurze prawnym z doradcami podatkowymi. Zapewniamy obsługę prawną opartą przede wszystkim na specjalizacji prawników wchodzących w http://kancelariaprawna.stargard.pl skład naszego teamu. Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii działów prawnych pozwala na realizację zagadnień z mnóstwo gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najlepszej jakości okazywanych usług. Polski zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i doradcy podatkowi. Współpracujemy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Pośród naszych zatrudnionych są ludzie o szerokim doświadczeniu zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w określonych dziedzinach prawa, a także ludzie młode, wzbogacające nasz skład nowatorskimi metodami prawnymi.

Mecenasi naszej biurze prawnym, oprócz zdolności z zakresu różnych dziedzin uprawnienia, posiadają też bogate praktykę, które zdobywali obsługując wiodące polskie i zagraniczne firmy jak również biznesmenów z obszaru małych i średnich firm działających przy różnych branżach i odcinkach gospodarki. Zespół prawników naszej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki operowania, problematyki i uwarunkowań sądowych poszczególnych sektorów gospodarki, co daje naszej firmie możliwość prawidłowej oceny sytuacji biznesowej naszych Klientów a także pozwala stosownie dostosować zadania prawne naprawdę, aby zdobyć zamierzone cele.