Usługi Lokalne

 • foto

  Adwokat Stargard Kancelaria Adwokacka

  Adwokat Stargard Kancelaria Adwokacka Kancelaria prawna to miejsce tworzenia zawodu przez prawnika i zespół jednostek tam pracowników. Oprócz doradztwa w zakresie norm i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują klientów przed sądami i organami administracji, po transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie w tym miejscu, gdzie niezbędna jest wsparcie prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji.

  Dodany: 2018-08-03
  Kategoria: Usługi lokalne
  Komentarze: 0


 • foto

  Okna Szczecin

  Okna Szczecin MS to więcej niż tylko okna, to nowe spojrzenie na świat. Szczecińska firma MS Okna to przodownik na rynku stolarki okiennej. Okna MS to nasza pasja, sam się o tym przekonaj. Salon sprzedaży okien MS oferuje najlepsze energooszczędne rozwiązania okienne na rynku. Sprawdzony przedstawiciel firmy MS Okna oferuje najwyższy poziom usług. Najbardziej interesujące okna energooszczędne na rynku, to te od firmy MS.

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Usługi lokalne
  Komentarze: 0


 • foto

  Psycholog Szczecin

  Psycholog Szczecin Centrum Terapii Poznawczo-behawioralnej tworzy zespół wyszkolonych i certyfikowanych psychologów i psychoterapeutów, oferujących kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Formę terapii dostosowujemy do klienta, w oparciu o wywiad, obserwację i nasze ogromne doświadczenie w zawodzie. Dajemy wsparcie, które, umożliwia samodzielne rozwiązywanie problemów przez klienta i niosące.

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Usługi lokalne
  Komentarze: 0