Lokalne Usługi

 • foto

  Psychoterapia grupowa Szczecin

  Psychoterapia grupowa Szczecin Zapewniamy skuteczną pomoc z zakresu psychologii i psychoterapii. Jesteśmy zespołem psychoterapeutów i psychologów, którzy pracują w nurcie psychoterapii Gestalt. Nasz ośrodek został utworzony w wyniku współpracy pięciu psychoterapeutów i psychologów, których łączy przyjaźń oraz zamiłowanie do rozpowszechniania oraz udostępniania plusów , które wynikają z psychoterapii Gestalt większemu gronu odbiorców.

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Lokalne usługi
  Komentarze: 0


 • foto

  Drzwi Lublin

  Drzwi Lublin Chcesz znaleźć specjalistów od montażu okien, drzwi, podłóg i jeszcze wielu innych rzeczy potrzebnych w Twoim mieszkaniu? Firma ARTsystem od kilkunastu lat zawodowo zajmuje się wykonywaniem zleceń w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej. Nowoczesne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w każdym domu, sklepie lub biurze to bezsprzecznie specjalność tej firmy. Wszystkie towary są dopasowane do wysokich oczekiwań klientów,.

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Lokalne usługi
  Komentarze: 0


 • foto

  Okna Szczecin

  Okna Szczecin Kim jesteśmy? Martex to jedna z najlepszych lokalnych firm zajmujących się sprzedażą, montażem i naprawą okien, drzwi i dachów. Wiele lat doświadczenia w branży owocuje całkowitym profesjonalizmem, dotrzymywaniem czasu realizacji zleceń i wielką dbałością o detale zleceń. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z oferowanego przez nas zakresu profesjonalnych usług. Najlepsi specjaliści zajmują.

  Dodany: 2018-07-17
  Kategoria: Lokalne usługi
  Komentarze: 0