sklep Techemznaki Znaki Bezpieczeństwa

art

Dodany: 2018-08-23 Kategoria: biznes

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Nasze ogromne doświadczenie wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od wielu taśma ostrzegawcza żółto czarna sklep lat, jako jedna z pierwszych marek na rynku, używamy innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się nowej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki trzeba chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie odszukają Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.